Discussion about this post

User's avatar
Luiza's avatar

Oana Filip Primăriță!

Glumesc numai pe jumătate, pentru că citind m-am întrebat - încă o dată - cum ar arăta orașul nostru dac-ar fi păstorit cu astfel de intenții.

Până acolo, rămân să mă gândesc puțin la cum ar arăta universul meu dacă eu aș avea mai mult interes pentru realitatea imediată.

Mulțumesc!

Ioana Făghian's avatar

Ai punctat unde trebuie și doare. Cu perspective și abordări sănătoase și susținute, multe devin posibile.

Vocea ta e importantă și îți mulțumesc că aduci așa conținut de calitate!

8 more comments...

No posts

Ready for more?